Центральний офіс :
м. Київ, вул. Червоноткацька, 59а/2
Email:
office@planetukr.com.ua
Устаткування:
(067) 233-46-59
Інструмент:
(067) 979-00-20
Установки для розбирання амортизаторів 447Т USAG Italy

Установки для розбирання амортизаторів 447Т USAG Italy

61987 грн.

Універсальний стенд для монтажу / демонтажу стійок амортизаторів (зняття пружин) 

СИСТЕМА ТОЧНОГО ПОЗИЦІОНУВАННЯ 

Верхні упори дозволяють зупиняти пружини будь-якого діаметру, перетину і конусності, дозволяючи утримувати їх при будь-якому зусиллі. Ця система дозволяє зупиняти пружину без регулювання глибини захоплення і діаметра пружини. 

ХІД ПОРШНЯ 

Завдяки 420-ти мм ходу, пристрій може працювати навіть з довгими амортизаторами, такими як, наприклад, амортизатори комерційного транспорту, позашляховиків і мінівенів, мають регулювання довжини ходу або без неї. 

ПНЕВМАТИЧНІ ОПЕРАЦІЇ

При підключенні до системи стисненого повітря машина розвиває стискуюче зусилля 1226 кг при тиску в 10 бар, причому без втрати потужності.

АЛЮМІНІЄВИЙ ЦИЛИНДР

Циліндр виготовлений з алюмінієвого сплаву і оброблений нейлоном, посиленого скловолокном: таким чином, немає проблем з корозією і окисленням внутрішніх механізмів.

НИЖНІ ЗАХОПЛЕННЯ

Спеціально розроблені нижні захоплення і губки дозволяють швидко робити будь-які роботи по з'єднанню / роз'єднання деталей. Коли захоплення не використовуються, вони можуть зберігатися в спеціальних власниках.

КОНТРОЛЬ

Запобіжний клапан може регулюватися, тільки якщо машина підключена до пневматичної системі. Але навіть якщо систему пневмолініі відключити, затискачі будуть тримати пружину без загрози зриву. Гарантується максимальна безпека в будь-яких умовах.

ВІДПОВІДНІСТЬ СТАНДАРТАМ ЄС ПО ОБЛАДНАННЮ

Дизайн і безпеку пристрою в роботі повністю відповідають вимогам з безпеки стандарту 98/37 / EC, що стосується механічних пристроїв. Запобіжні пристрої безпеки дозволяють оператору працювати без перешкод на будь-яких стадіях операцій.

Характеристики