Центральний офіс :
м. Київ, вул. Червоноткацька, 59а/2
Email:
office@planetukr.com.ua
Устаткування:
(067) 233-46-59
Інструмент:
(067) 979-00-20

Індукційні нагрівачі

Нагрівач розроблений, щоб нагрівати, розблокувати і легко витягувати будь-які механічні деталі за кілька секунд: заїв болти, гайки, гвинти і т.д. Нагрівається зона висвітлюється за допомогою світлодіода. Потужності 1000 Вт.Миттєвий нагрів без полум'я обмеженою зони дозволяє працювати поблизу кабелів..

33891 грн.

Подробнее»
Нагрівач розроблений, щоб нагрівати, розблокувати і легко витягувати будь-які механічні деталі за кілька секунд: заїв болти, гайки, гвинти і т.д. Цей апарат особливо рекомендований для використання в автомобілебудуванні, сільськогосподарської галузі, індустрії або для металоконструкцій.  Нагрів..

50176 грн.

Подробнее»
Це потужний і миттєво спрацьовує індукційний, нагрівач.  Для кузовного ремонту, механічних і ремонтних цехів для наступних видів робіт:  - відклеювання наклейок, логотипів, рейок, молдингів.  - зняття стекол, не псуючи при цьому оточуючих деталей (заднє скло, задня кватирка, панорамни..

74824 грн.

Подробнее»
Індукційний нагрівач з рідинним охолодженням. Рекомендований для ремонту легкових автомобілів і легкого комерційного транспорту, а також на посадах шиномонтажу і регулювання кутів установки коліс.  - Точковий нагрів до високої температури  - У комплекті зі стандартною насадкою горизонтальн..

147447 грн.

Подробнее»
Індукційний нагрівач з рідинним охолодженням. Рекомендований для ремонту легкових автомобілів, легкого комерційного транспорту, сільськогосподарської техніки, а також на промислових підприємствах, що працюють в області легкого машинобудування.  - Точковий нагрів до високої температури  - D..

242077 грн.

Подробнее»
Індукційний нагрівач з рідинним охолодженням. Рекомендований для іcпользованія для ремонту вантажних автомобілів, будівельної техніки, а також на промислових підприємствах, що працюють в області важкого машинобудування.  - Точковий нагрів до високої температури  - Висока потужність  -..

378521 грн.

Подробнее»

Новости