Центральний офіс :
м. Київ, вул. Червоноткацька, 59а/2
Email:
office@planetukr.com.ua
Устаткування:
(067) 233-46-59
Інструмент:
(067) 979-00-20

СТЕНДИ ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ, ОЧИЩЕННЯ ІНЖЕКТОРА, ОХОЛОДЖУЮЧОЇ РІДИНИ

Пневматична установка на 90 л для відбору палива (бензин або дизель) з бака автомобіля..

45250 грн.

Подробнее»
Повна заміна старої охолоджуючої рідини на нову без завоздушіванія системи Заливка в систему охолодження двигуна промивної рідини Забір нової рідини з будь-якої зовнішньої ємності Установка автоматично перемикається в безпечний для системи охолодження режим «кільце», якщо рідина в зовнішній ємності ..

37192 грн.

Подробнее»
Напівавтоматична установка для чистки та заміни охолоджуючої рідини для автомобілів до 3,5 т.  Призначена для промивання радіаторів та заміни охолоджуючої рідини в системах охолодження легкових і вантажних автомобілів.  - Вбудована система підігріву рідини для прискорення процесу заміни&nb..

58887 грн.

Подробнее»
Автоматична установка для чистки та заміни охолоджуючої рідини для автомобілів до 3,5 т.  Установка розрахована на обслуговування будь-яких існуючих марок автомобілів і забезпечує практично повну заміну старої охолоджуючої рідини на нову. ПО російською мовою.  ЕТАПИ РОБОТИ:  • Очищенн..

77483 грн.

Подробнее»

Новости

ТОВ «Планета Обладнання» пропонує фінансування проектів у сфері автосервісного та промислового обладнання.
Заміна будь-якого стенду розвал - сходження на новий 3D стенд розвал - сходження HHB - 3D з гарантією 24 місяці c вигодою 1000 євро