Центральний офіс :
м. Київ, вул. Червоноткацька, 59а/2
Email:
office@planetukr.com.ua
Устаткування:
(067) 233-46-59
Інструмент:
(067) 979-00-20

ПРИЛАДИ ДЛЯ РЕГУЛЮВАННЯ СВІТЛА ФАР

Прилад для перевірки і регулювання фар  Сумісний з галогенними, ксеноновими, біксеноновимі типами фар.  Дозволяє здійснює контроль і регулювання геометричного розташування, форми пучка і світлосили фар ближнього і дальнього світла.  - Цифровий люксметр  - Дзеркальний візир  ..

21127 грн.

Подробнее»
Цифровий прилад для перевірки світла фар з лазерним покажчиком  - підстава на коліщатках - лінза зі скла  - два фотодіода для перевірки інтенсивності світла з низьким і високим променем  - здійснює контроль інтенсивності ближнього і дальнього світла, також пристрій має можливість..

29489 грн.

Подробнее»
Цифровий прилад з лазерної центрування.  - Ручне регулювання положення фар всіх типів, ближнього і дальнього світла, дальнього світла і протитуманних фар вручну  - Автоматична реєстрація інтенсивності світла всіх типів фар  - Багатомовне програмне забезпечення  - USB - порт для п..

41373 грн.

Подробнее»
Цифровий електронний прилад для перевірки світла фар. HL35 LX - єдиний тестер фар з автоматичним розпізнаванням типу фари (галоген, ксенон, світлодіод). • цифровий прецизійний люксометр (з точністю до сотої 1/100) для регулювання інтенсивності світла • USB-порт для підключення до ПК або принтеру • с..

79225 грн.

Подробнее»
Прибор для перевірки світла фар  Стандартна конфігурація:  - Аналоговий люксметр;  - панель ТО;  - Стеклянная лінза;  - 2 частини алюмінієвої токарної колонни (/ Y), висота 170 см;  - Зеркальний візир;  - Високоточна система скольження;  - Стальна база на рель..

41373 грн.

Подробнее»
Прибір перевірки світла фар, нижній лазер для швидкого позиціонування тестера щодо центральної фари, лазерний візир, панель управління з цифровим люксомером з електронним контролером ECT, металевий корпус, вихід RS 232 на ПК модуль управління ЛІК, макс. /хв. Вимірювана висота 1410/240 мм.  Стан..

68662 грн.

Подробнее»
Підбір для перевірки та регулювання всіх типів фар з відеокамерою, для перевірки світла фар з динамічним освітленням (MATRIX –DLA) та галоген, ксенон, світлодіод. - Колонна оснащена противесом: оператор може плавно переміщувати оптичну коробку в двох напрямках; - Коробка оптичної пластикової, вигото..

156690 грн.

Подробнее»

Новости