Центральний офіс :
м. Київ, вул. Червоноткацька, 59а/2
Email:
office@planetukr.com.ua
Устаткування:
(067) 233-46-59
Інструмент:
(067) 979-00-20

ДЛЯ ЛЕГКОВОГО СЕРВІСУ

Базова модель балансування стенду призначена для балансування коліс автомобілів, мотоциклів і легких вантажівок з діаметром дисків до 28 дюймів і вагою до 75 кг.  Балансувальний стенд оснащений мікропроцесором з функцією самокалібрування і самодіагностики, а також новітніми програмами, призначе..

123239 грн.

Подробнее»
Автоматичний балансувальний стенд з дисплеєм  Автоматичне вимірювання відстані, діаметра і ширини сенсорним датчиком (безконтактна - опція ES-7);  - Лазерний покажчик для нанесення КЛЕЮЩИЕ вантажів;  - Вбудована світлодіодне підсвічування;  - Нова система кріплення колеса для S63..

145246 грн.

Подробнее»
Автоматичний балансувальний стенд з монітором 19  Автоматичне вимірювання відстані, діаметра і ширини сенсорним датчиком (безконтактна - опція ES-7);  - Лазерний покажчик для нанесення КЛЕЮЩИЕ вантажів (Опція);  - Вбудована світлодіодне підсвічування (Опція);  Зручний робочий сті..

179137 грн.

Подробнее»
Автоматичний балансувальний стенд з монітором 19  Автоматичне вимірювання відстані, діаметра і ширини сенсорним датчиком (безконтактна - опція ES-7);  - Лазерний покажчик для нанесення КЛЕЮЩИЕ вантажів;  - Вбудована світлодіодне підсвічування;  - Нова система кріплення колеса для..

193662 грн.

Подробнее»
 Повністю автоматичний балансувальний стенд  Автоматичне вимірювання відстані, діаметра і ширини сенсорним датчиком (безконтактна - опція ES-7);  - Лазерний покажчик для нанесення КЛЕЮЩИЕ вантажів;  - Вбудована світлодіодне підсвічування;  - Нова система кріплення колеса для..

211268 грн.

Подробнее»
Автоматичний балансувальний стенд для коліс легкових автомобілів, мінівенів та коліс мотоциклів з монітрам 19:  - Автоматичне вимірювання відстані, діаметра і ширини сенсорним датчиком (безконтактна - опція ES-7);  - Лазерний покажчик для нанесення клеяться вантажів;  - Вбудована світ..

263204 грн.

Подробнее»

Новости