Центральний офіс :
м. Київ, вул. Червоноткацька, 59а/2
Email:
office@planetukr.com.ua
Устаткування:
(067) 233-46-59
Інструмент:
(067) 979-00-20

ДЛЯ ЛЕГКОВОГО СЕРВІСУ

Базова модель балансування стенду призначена для балансування коліс автомобілів, мотоциклів і легких вантажівок з діаметром дисків до 28 дюймів і вагою до 75 кг.  Балансувальний стенд оснащений мікропроцесором з функцією самокалібрування і самодіагностики, а також новітніми програмами, призначе..

86781 грн.

Подробнее»
Автоматичний балансувальний стенд з дисплеєм  Автоматичне вимірювання відстані, діаметра і ширини сенсорним датчиком (безконтактна - опція ES-7);  - Лазерний покажчик для нанесення КЛЕЮЩИЕ вантажів;  - Вбудована світлодіодне підсвічування;  - Нова система кріплення колеса для S63..

102278 грн.

Подробнее»
Автоматичний балансувальний стенд з монітором 19  Автоматичне вимірювання відстані, діаметра і ширини сенсорним датчиком (безконтактна - опція ES-7);  - Лазерний покажчик для нанесення КЛЕЮЩИЕ вантажів (Опція);  - Вбудована світлодіодне підсвічування (Опція);  Зручний робочий сті..

126143 грн.

Подробнее»
Автоматичний балансувальний стенд з монітором 19  Автоматичне вимірювання відстані, діаметра і ширини сенсорним датчиком (безконтактна - опція ES-7);  - Лазерний покажчик для нанесення КЛЕЮЩИЕ вантажів;  - Вбудована світлодіодне підсвічування;  - Нова система кріплення колеса для..

136371 грн.

Подробнее»
 Повністю автоматичний балансувальний стенд  Автоматичне вимірювання відстані, діаметра і ширини сенсорним датчиком (безконтактна - опція ES-7);  - Лазерний покажчик для нанесення КЛЕЮЩИЕ вантажів;  - Вбудована світлодіодне підсвічування;  - Нова система кріплення колеса для..

148768 грн.

Подробнее»
Автоматичний балансувальний стенд для коліс легкових автомобілів, мінівенів та коліс мотоциклів з монітрам 19:  - Автоматичне вимірювання відстані, діаметра і ширини сенсорним датчиком (безконтактна - опція ES-7);  - Лазерний покажчик для нанесення клеяться вантажів;  - Вбудована світ..

185340 грн.

Подробнее»
 Модель класу економ. Відрізняють зручність в експлуатації, простота і надійність.  - Верстат забезпечений вбудованим захистом від підвищеного напруження в мережі живлення на базі технології Power Guard, яка оберігає електроніку верстата від пошкодження. Захист здатна ефективна справлятися..

27894 грн.

Подробнее»
 Балансувальний верстат СУПУТНИК створений з урахуванням сучасних світових тенденцій. Вимірювальна лінійка стенду Sputnik Luxe додатково оснащена затиском для точної установки самоклеючих вантажів, а також спеціальними функціями прямого виміру і точної установки вантажу лінійкою, що істотно під..

46490 грн.

Подробнее»
Стенд 2 D автомат для балансування коліс з графічним LCD дисплеєм 19 ", високої точності та продуктивності класу Premium. Має повний набір функцій скорочують час і підвищують точність робіт з колесом. Ефективний для балансування литих дисків. Функціональний LCD монітор істотно спрощує експлуатацію і..

61677 грн.

Подробнее»
Стенд 3 D автомат для балансування коліс з LCD дисплеєм 22 ", високої точності та продуктивності класу De Luxe. Повний набір функцій скорочують час і підвищують точність робіт. Ефектівен для балансування литих дисків.  Особливості:  • Дві електронні лінійки для автоматичного введення парам..

83372 грн.

Подробнее»
Автомат високої точності класу Premium.  Особливості:  - точне пряме вимірювання геометрії ALU-дисків  - точна установка стрічкового вантажу електронною лінійкою  - лазерний покажчик установки вантажів "на 6 годин"  - автоматичне визначення схеми установки вантажів  - а..

99179 грн.

Подробнее»

Новости

ТОВ «Планета Обладнання» пропонує фінансування проектів у сфері автосервісного та промислового обладнання.
Заміна будь-якого стенду розвал - сходження на новий 3D стенд розвал - сходження HHB - 3D з гарантією 24 місяці c вигодою 1000 євро