Центральний офіс :
м. Київ, вул. Червоноткацька, 59а/2
Email:
office@planetukr.com.ua
Устаткування:
(067) 233-46-59
Інструмент:
(067) 979-00-20

ДЛЯ ГРУЗОВОГО СЕРВІСУ

Шиномонтажний стенд для заміни шин вантажних автомобілів і автобусів  Стенд оснащений пересувний стійкою управління, що забезпечує безпеку і легкість виконання операцій. Стенд призначений для професійних автосервісів по заміні шин вантажних автомобілів і великих автомайстерень. Підходить як для..

179761 грн.

Подробнее»
Шиномонтажний стенд повністю автоматизований універсальний для монтажу / демонтажу безкамерних шин вантажівок, автобусів і промислового транспорту. Гарне співвідношення ціна-якість. Основні особливості: Самоцентруючийся четирехкулачковий затиск. Двошвидкісний привід обертання колеса. Монтажна лапа з..

254145 грн.

Подробнее»
Електрогідравлічний шиномонтажний стенд для вантажних автомобілів, що працює з колесами вантажних автомобілів і автобусів.  Монтаж і демонтаж будь-яких типів коліс спрощується завдяки рухомій платформі з чотирма затискачами особливої ​​форми, що забезпечують надійне захоплення і фіксацію будь-я..

223152 грн.

Подробнее»
Електрогідравлічний шиномонтажний стенд для вантажних автомобілів, що працює з колесами вантажних автомобілів і автобусів зарекомендував себе одним з якісних стендів на ринку шиномонтажних верстатів для вантажних автомобілів.  Монтаж і демонтаж будь-яких типів коліс спрощується завдяки рухомій ..

337517 грн.

Подробнее»
Електрогідравлічний шиномонтажний стенд для вантажних автомобілів, що працює з бескамернимікамернимі шинами вантажних автомобілів, тракторів і автобусів, зарекомендував себе одним з кращих стендів на ринку вантажних шиномонтажей.  Стенд так само може працювати з колесами до 56 "за допомогою дод..

315512 грн.

Подробнее»
Електрогідравлічний шиномонтажний стенд для вантажних автомобілів, що працює з бескамернимікамернимі шинами вантажних автомобілів, тракторів і автобусів, зарекомендував себе одним з кращих стендів на ринку вантажних шиномонтажей. Стенд так само може працювати з колесами до 56 "за допомогою додатково..

413761 грн.

Подробнее»

Новости

ТОВ «Планета Обладнання» пропонує фінансування проектів у сфері автосервісного та промислового обладнання.
Заміна будь-якого стенду розвал - сходження на новий 3D стенд розвал - сходження HHB - 3D з гарантією 24 місяці c вигодою 1000 євро