Центральний офіс :
м. Київ, вул. Червоноткацька, 59а/2
Email:
office@planetukr.com.ua
Устаткування:
(067) 233-46-59
Інструмент:
(067) 979-00-20

ДЛЯ ГРУЗОВОГО СЕРВІСУ

Електрогідравлічний шиномонтажний стенд для вантажних автомобілів, що працює з колесами вантажних автомобілів і автобусів.  Монтаж і демонтаж будь-яких типів коліс спрощується завдяки рухомій платформі з чотирма затискачами особливої ​​форми, що забезпечують надійне захоплення і фіксацію будь-я..

316901 грн.

Подробнее»
Електрогідравлічний шиномонтажний стенд для вантажних автомобілів, що працює з колесами вантажних автомобілів і автобусів зарекомендував себе одним з якісних стендів на ринку шиномонтажних верстатів для вантажних автомобілів.  Монтаж і демонтаж будь-яких типів коліс спрощується завдяки рухомій ..

479313 грн.

Подробнее»
Електрогідравлічний шиномонтажний стенд для вантажних автомобілів, що працює з бескамернимікамернимі шинами вантажних автомобілів, тракторів і автобусів, зарекомендував себе одним з кращих стендів на ринку вантажних шиномонтажей.  Стенд так само може працювати з колесами до 56 "за допомогою дод..

448063 грн.

Подробнее»
Електрогідравлічний шиномонтажний стенд для вантажних автомобілів, що працює з бескамернимікамернимі шинами вантажних автомобілів, тракторів і автобусів, зарекомендував себе одним з кращих стендів на ринку вантажних шиномонтажей. Стенд так само може працювати з колесами до 56 "за допомогою додатково..

587588 грн.

Подробнее»

Новости