Центральний офіс :
м. Київ, вул. Червоноткацька, 59а/2
Email:
office@planetukr.com.ua
Устаткування:
(067) 233-46-59
Інструмент:
(067) 979-00-20

Вантажних

Електрогідравлічний підкатною підйомник для вантажних автомобілів і автобусів при, г / п 24 т, 4 стійки  - електронна синхронізація  - запатентовані датчики абсолютного вимірювання висоти  - підхоплення автомобіля проводиться за колеса  - пульт управління на кожній стійці  -..

494344 грн.

Подробнее»
Електрогідравлічний підкатною підйомник для вантажних автомобілів і автобусів при, г / п 30 т, 4 стійки - електронна синхронізація - запатентовані датчики абсолютного вимірювання висоти - підхоплення автомобіля проводиться за колеса - пульт управління на кожній стійці - інфо..

567178 грн.

Подробнее»
Електрогідравлічний підкатною підйомник для вантажних автомобілів і автобусів при, г / п 36 т, 6 стійки - електронна синхронізація - запатентовані датчики абсолютного вимірювання висоти - підхоплення автомобіля проводиться за колеса - пульт управління на кожній стійці - інфо..

753138 грн.

Подробнее»
Вантажопідйомність 6,5 т, хід штока 600 мм, ручнийHKH - тонкий ямний підйомник для вантажних СТО з ручним гідравлічним насосом.  SGS - система захисту від іржі з обов'язковим, гідропневматичним поверненням пуансоном.  2-х ступінчаста ручна гідравліка  Підходить для демонтажу трансмісі..

86781 грн.

Подробнее»
Вантажопідйомність 11 т, хід штока 600 мм, ручнийHKH - тонкий ямний підйомник для вантажних СТО з ручним гідравлічним насосом. SGS - система захисту від іржі з обов'язковим, гідропневматичним поверненням пуансоном. 2-х ступінчаста ручна гідравліка Підходить для демонтажу трансмісій&nb..

97939 грн.

Подробнее»
Вантажопідйомність 6,5 т, хід штока 600 мм, пнемогідравліческая/пневмогидравлический з мотором  HKS - тонкий ямний підйомник для вантажних СТО з ручним гідравлічним насосом або пневмонасоси (HKS-LM).  SGS - система захисту від іржі з обов'язковим, гідропеневматіческім поверненням пуансона...

114675 грн.

Подробнее»
Вантажопідйомність 11 т, хід штока 600 мм, пнемогідравліческая/пневмогидравлический з мотором HKS - тонкий ямний підйомник для вантажних СТО з ручним гідравлічним насосом або пневмонасоси (HKS-LM). SGS - система захисту від іржі з обов'язковим, гідропеневматіческім поверненням пуансона.&nb..

128932 грн.

Подробнее»
Вантажопідйомність 14,5 т, хід штока 600 мм, пнемогідравліческая/пневмогидравлический з мотором HKS - тонкий ямний підйомник для вантажних СТО з ручним гідравлічним насосом або пневмонасоси (HKS-LM). SGS - система захисту від іржі з обов'язковим, гідропеневматіческім поверненням пуансона.&..

144429 грн.

Подробнее»

Новости

ТОВ «Планета Обладнання» пропонує фінансування проектів у сфері автосервісного та промислового обладнання.
Заміна будь-якого стенду розвал - сходження на новий 3D стенд розвал - сходження HHB - 3D з гарантією 24 місяці c вигодою 1000 євро