Центральний офіс :
м. Київ, вул. Червоноткацька, 59а/2
Email:
office@planetukr.com.ua
Устаткування:
(067) 233-46-59
Інструмент:
(067) 979-00-20

KING TONY

Головна перевага - це висока стійкість домкрата на різних типах поверхні. Виготовлено конструкцію з високовуглецевої сталі. Домкрат досить широка і низька база. Завдяки чому можна підкочувати домкрат під автомобілі з малим кліренсом (до 75 мм). А також використовувати підставки для обслуговування тр..

10530 грн.

Подробнее»
Стійка трансмісійна 0,5 тонн – незамінний атрибут в автосервісі. Конструкція спрощує демонтаж та встановлення коробки змінних передач на автомобіль. Обладнана колісною базою стійка, легко замінить візок, дозволивши транспортувати вузол машини в межах гаража і за його межами. Крім трансмісії, пристрі..

11154 грн.

Подробнее»
Проста на вигляд конструкція має відмінну місткість, стійкість та вантажопідйомність. А на додаток, інструментальний візок доповнений великими коліщатками, які простіше проходять по нерівних поверхнях.Виготовлено операторську тумбу з листової легованої сталі. Корпус має порошкове захисне покриття. Н..

8892 грн.

Подробнее»
Виготовляється тумба із інструментальної сталі, має жорстку конструкцію. Корпус покритий захисним шаром порошкової фарби. Зручності доповнює широка ручка та колісна база, для пересування тумби всередині приміщення та за його межами. Коліщата змінні, поворотні, на одній парі передбачено блокування ру..

9084 грн.

Подробнее»

Новости