Центральний офіс :
м. Київ, вул. Червоноткацька, 59а/2
Email:
office@planetukr.com.ua
Устаткування:
(067) 233-46-59
Інструмент:
(067) 979-00-20

HOEGERT

Набір торцевих головок, викруткових бітів, аксесуарів 1/4 ".XарактеристикаТорцеві головки і аксесуари виготовлені з легованої хромованадіевой сталиВикруткові біти виготовлені зі сталі S2Стійкі до деформаціїОб'ємне штампуванняМеханізм храповика тріскачки з 72 зубамиУпаковані в захисний чохол з метале..

1112 грн.

Подробнее»
Набір торцевих головок, викруткових бітів, аксесуарів 1/4 ".XарактеристикаТорцеві головки, біти і аксесуари виготовлені з легованої хромванадієва сталиВикруткові біти виготовлені зі сталі S2Стійкі до деформаціїОб'ємне штампуванняМеханізм храповика тріскачки з 72 зубамиУпаковані в чемодан з металевим..

1366 грн.

Подробнее»
Набір інструментів 3/8 "Практичне і зручне розміщення комплектуючих набору в штатних місцяхХраповик тріскачки виготовлений з легованої сталі CrMo, що збільшує надійність і довговічність механізмуСтійкі до інтенсивних навантаженьМеханізм храповика тріскачки з 72 зубамиНабір поставляється в двокольоро..

2675 грн.

Подробнее»
Характеристика:Головки, біти, аксесуари і ключі виготовлені з легованої хромованадіевой сталиСтійкі до деформаціїОб'ємне штампуванняХраповик тріскачки 72 зубаУпаковані в чемодан з металевими замками і петлямиВиготовлені відповідно до стандарту DIN 3124Набір включає:Головки 1/2 ": 14, 15, 16, 17, 18,..

2843 грн.

Подробнее»
Набір комбінованих ключівКлючі виготовлені з високоякісної легованої сталі CrVСтійкі до деформаціїШтампована куванняРозміри і форми відповідають європейському стандарту DIN 3113Упаковані в зручний футляр з можливістю підвішуванняДіапазон розмірів: 6-24 ммСтандартна комплектація:Ключі комбіновані: 6,..

1289 грн.

Подробнее»
Тріскачка призначена для робіт з різьбовими з'єднаннями при проведенні ремонтних і сервісних робітРозрахована на професійне застосування з торцевими головками і подовжувачамиДозволяє впливати на різьбовій кріплення великим крутним моментомКорпус виготовлений з хромованадіевой сталіВигин рукоятки заб..

433 грн.

Подробнее»
Тріскачка призначена для робіт з різьбовими з'єднаннями при проведенні ремонтних і сервісних робітРозрахована на професійне застосування з торцевими головками і подовжувачамиДозволяє впливати на різьбовій кріплення великим крутним моментомКорпус з легованої хромованадіевой сталиТелескопічна рукоятка..

818 грн.

Подробнее»
Виготовлений з легованої хромованадіевой сталиКвадрат 1/2 "Храповик тріскачки з 24 зубамиТочність настройки +/- 4%Діапазон роботи:20-110 Nm (HT1W706)42-210 Nm (HT1W707)50-350 Nm (HT1W708);Перемикач обертання вліво / вправо...

1792 грн.

Подробнее»
Посадковий квадрат 1/2 ";Корпус тріскачки з легованої хромованадіевой стали;Точний механізм хропіння виготовлений з високоякісної хромомолібденової стали;Механізм хропіння з 72 зубами;Мінімальний кут роботи храпового механізму 5 °;Зручний перемикач напрямку обертання (вправо / вліво);Механізм фіксац..

1088 грн.

Подробнее»
Призначений для утримування матеріалу під час зварювальних робіт, свердління, клепання і т.д.Має кручені регулювання затискачівНікельована поверхнюМає європейський тип закривання з важелем для швидкого ослаблення затискачівТехнічні характеристики:Довжина  230 ммМакс. відкриття затискачів  ..

290 грн.

Подробнее»
Призначені для утримування і стабілізації сполучних елементів під час зварювальних і монтажних робітМіцні, плоскі затискачі шириною 100 ммМає кручені регулювання затискачівНікельована поверхнюМає європейський тип закривання з важелем для швидкого ослаблення затискачівТехнічні характеристики:Довжина ..

241 грн.

Подробнее»
Для видалення самостопорні стрічок в важкодоступних місцяхВиготовлено з високоякісної хромомолібденової сталиРукоятка покрита нековзним пластиковим матеріалом, що забезпечує надійне захоплення інструментуДовжина кабелю 690 ммРобочий діапазон наконечника 18-54 ммЗ замком..

801 грн.

Подробнее»
Паяльник, призначений для з'єднання металевих матеріалів з олов'яно-свинцевими сполучними для м'якої пайки.Напрямна паяльника виготовлена з нержавіючої сталі, жало - з латуні (оцинковано).Час розігріву: 2-3 хвилини;Невеликі габарити і вага;Двокомпонентна ергономічна ручка з профільованої нековзною п..

343 грн.

Подробнее»
Викрутки виготовлені з високоякісної легованої сталі S2Викрутки для точних робіт виготовлені з високоякісної хромо-ванадієвої легованої сталіСтійкі до деформації і пошкодженьМагнітне жало для більшої точності і комфорту роботиДвокомпонентна рукоятка з яка протистоїть поверхнеюКомплектація:Плоскі вик..

615 грн.

Подробнее»
Виготовлений з високоякісної сталі з трьома рухомими кронштейнами3/8 "квадратАдаптер 1/2 "Гайковий ключ 21 ммАвтоматичний підбір діаметраРозмір: 65-120 мм..

319 грн.

Подробнее»

Новости